Wellness na zámku Hrubá skála

Klient: Zámek Hrubá Skála

Typ sauny: Finská sauna a parní sauna, peelingové lehátko

Počet osob: finská sauna: 4 – 6 osob, parní sauna: 4 – 6 osob

Použité materiály: Kanadský cedr, topol, vyhřívané lavice Wedi, mozaikový obklad


 

Je nám potěšením, že také realizaci zámeckého wellness na Hrubé Skále mohla z velké části zastřešit naše společnost. Wellness je vybaveno finskou saunou s proskleným stropem, parní saunou a peelingovým lehátkem pro peelingové procedury. Celoskleněné stěny tvoří zeď pro sprchy jak v hlavní místnosti, tak v menší ochlazovně vedle sauny.

Finská sauna s proskleným stropem je vyrobena z kanadského cedru, na míru vestavěná do klenutého prostoru zámku. Součástí sauny je okno s výhledem do kraje.

Lavice a opěrky v sauně jsou vyrobeny z nepálivého topolu.

Saunu vyhřívají saunová kamna Harvia Club.

Parní sauna je vybavena prvotřídními vyhřívanými lavicemi zn. Wedi, které jsou obloženy mozaikou dle klientova výběru, stejnou mozaikou je také obloženo peelingové lehátko ve vedlejší místnosti, jehož povrch dále tvoří mramorová deska. Tato kombinace je pro využití i údržbu lehátka ideální.

Parní sauna je osvícena standardními bodovými světly pod lavicemi a také hvězdným nebem, prolínajícím barevné spektrum, s možností zastavení na konkrétním požadovaném odstínu.

Vnější stěny parní kabiny, vedlejší technické místnosti a finské sauny jsou obloženy taktéž v kanadském cedru. Dveře do parní i finské sauny jsou vyrobeny z kaleného kouřového skla, ze kterého jsou vyrobeny také stěny v prostorách sprch.

Navštivte zámek Hrubá Skála a nechte se hýčkat…

Další reference realizovaných saun

Zážitková sauna s kamennými stěnami

Zážitková sauna s kamennými stěnami

Klient: Beachwell Pelhřimov

Typ sauny: Veřejná zážitková finská sauna

Počet osob: 20 osob

Použité materiály: Osika, thermo-osika

Tato veřejná finská sauna je vyrobena v kontrastní kombinaci osiky a thermo-osiky. Designovou dominantou, která byla pro tuto saunu zvolena, je obklad několika částí stěn z umělého kamene Ontario, včetně prostoru za topidlem. Sauna je koncipována a vybavena tak, aby zde mohly probíhat saunové rituály za doprovodu saunéra, a tím povýšila svůj status na „zážitkovou“.

Komerční finská sauna Rustikal

Komerční finská sauna Rustikal

Komerční finská sauna Rustikal Klient: Sauna Spot Praha Typ sauny: Komerční finská sauna Počet osob: 10 osob Použité materiály: Severský smrk - desky, osika, umělý kámen   Do této sauny vás zveme užít si opravdu poctivou atmosféru masivního severského smrku,...

Panoramatická zážitková sauna

Panoramatická zážitková sauna

Panoramatická zážitková sauna Klient: Sauna Spot Praha Typ sauny: Panoramatická zážitková sauna Počet osob: 20 osob Použité materiály: pigmentovaný severský smrk, osika a thermo-osika   Tato panoramatická finská sauna patří mezi jedny z našich nejprostornějších...

Komerční sauna se solnou terapií

Komerční sauna se solnou terapií

Klient: Sauna Spot Praha

Typ sauny: Komerční sauna z osiky

Počet osob: 15 osob

Použité materiály: osika, solné cihly, umělý kámen

Tato komerční finská sauna je dalším členem saunové rodiny v rámci jednoho wellness. Vedle ostatních saun je její dominantou solná stěna, která obohacuje saunování o účinky solné terapie. Sauna je vyrobená z osiky, která se vyznačuje svojí jemnou, bezsukovou kresbou a světlým odstínem.

Zážitková sauna ze severského smrku

Zážitková sauna ze severského smrku

Zážitková sauna ze severského smrku Klient: Sauna Spot Praha Typ sauny: Zážitková sauna ze severského smrku Počet osob: 15 osob Použité materiály: Severský smrk, osika   Tato zážitková finská sauna je vyrobena ze severského smrku, s osikovými lavicemi, opěrkami a...

Saunový klub Praha – finská sauna a infrasauna

Saunový klub Praha – finská sauna a infrasauna

Klient: FKK Praha

Typ sauny: Finská sauna a infrasauna se společnou solnou stěnou

Počet osob: finská sauna: 6 – 9 osob, infrasauna: 4 – 6 osob

Použité materiály: Topol

Finská sauna a infrasauna v saunovém klubu spolu sousedí a sdílejí společnou stěnu s vestavěnou solnou vyzdívkou, pohledovou z obou saun.

Finská sauna na plaveckém stadionu v Podolí

Finská sauna na plaveckém stadionu v Podolí

Finská sauna na plaveckém stadionu v Podolí Klient: Plavecký stadion Praha – Podolí Typ sauny: Veřejná finská sauna Počet osob: 15 osob Použité materiály: Lípa, thermo-osika   Tato finská sauna je opravdu velmi prostorná, tradičně koncipovaná na dvoupatrové...

Prosklená finská sauna ve tvaru sudu

Prosklená finská sauna ve tvaru sudu

Prosklená finská sauna ve tvaru sudu Klient: Pivní lázně Praha Typ sauny: Komerční finská sauna Počet osob: 2 – 4 osoby Použité materiály: Kanadský cedr, topol   Finská sauna je stylizována do sudového tvaru. Je na míru vestavěna do klenutého prostoru. Obklad...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz