Poradíme vám, jak pečovat o vaši saunu

Často se nás ptáte, jak o vaši saunu pečovat. Protože v sauně detoxikujete svůj organismus a vypotíte z těla spoustu škodlivin, je opravdu dobré dbát také na její čistotu. Tady je několik našich rad pro vás:

Už při samotném saunování našim zákazníkům doporučujeme využití ručníků. U domácí sauny je ideálním řešením jeden ručník na podlahu pod nohy, druhý na lavičku, na který si budete moct sednout a třetí, do kterého budete otírat pot z těla. Takto zabezpečíte sauně maximální čistotu při vašem saunování a sobě komfort. Po každém saunování nezapomeňte saunu poctivě vyvětrat.

I při této pečlivosti v průběhu saunování je dobré čas od času sauně dopřát očistu, protože i když ručníky zachytí většinu, nezachytí úplně vše. Pro tyto příležitosti doporučujeme opatřit si čistící prostředek, vhodný na dřevěné části sauny, kterým navlhčíte houbičku nebo hadřík a dřevo jím jednoduše omyjete. Četnost čistění je individuální, záleží také na tom, jak často si saunování dopřáváte. Pokud jste pravidelným uživatelem a saunu roztápíte jednou i dvakrát týdně, doporučujeme očistu sauně dopřát jednou za měsíc.

Čistící prostředky pro sauny mají dezinfekční a antibakteriální účinky, vyrábí se pod řadou značek a objednat je můžete také z našeho sortimentu. Doporučujeme dále se řídit pokyny v příbalové infromaci podle zvoleného čistícího produktu.

Další aktuality

Princip kvalitní infrasauny je v infratechnologii

Princip kvalitní infrasauny je v infratechnologii

Mnoho z vás našich zákazníků tápe, jak vybrat tu správnou infrasaunu. Základem každé dobré infrasauny je kvalitní infratechnologie. Protože s nekvalitní infratechnologií přijdete o to hlavní – o léčivé a rehabilitační vlastnosti infrasauny.

číst více

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz