Objevte venkovní sauny SUNCUBE

LIVE WELL

VYTVOŘTE SI SOUKROMÉ SPA
VE SVÉ ZAHRADĚ

Venkovní sauna SunCube je designová finská sauna pro šest osob, která dokonale zapadne do klasického i moderního prostředí. Sauna SunCube má pozitivní vliv na vaše zdraví, zlepší vaši kondici a uvolní tělo i mysl. Sauna SunCube vám také pomůže očistit organismus od toxinů nahromaděných v těle.

DESIGN SUNCUBE

Sauna Suncube byla navržena ve studiu Carlex Design. Cílem designerů bylo vytvořit útulný prostor ze dřeva s moderním exteriérem a pohodlným atmosférickým interiérem, který se dokonale sladí s okolním prostředím.

ROZMĚRY

  • ŠÍŘKA: 225 cm
  • VÝŠKA: 237 cm
  • HLOUBKA: 227 cm
  • HMOTNOST: KOLEM 850-920 kg (V ZÁVISLOSTI NA KAMNECH)
  • NAPÁJENÍ: 400 V
  • KRYCHLOVÝ OBJEM: 8 m 3

VLASTNOSTI

  • OBLOŽENÍ: SMRKOVÉ DŘEVO
  • SKLENĚNÉ DVEŘE
  • ZATEPLENÍ MINERÁLNÍ VLNOU
  • STŘECHA SAUNY POTAŽENA VRSTVOU LINE-X®

PŘÍČNÝ ŘEZ STĚNY

KONSTRUKCE SUNCUBE

Venkovní sauna SunCube je vyrobena z vysoce kvalitních odolných materiálů, díky čemuž může být nainstalovaná a požívaná venku. Sauna SunCube se skládá ze sady modulárních prvků a její montáž je snadná a rychlá. Kostru sauny tvoří konstrukční trámy vyrobené z lepeného smrkového dřeva. Veškeré konstrukční i detailní prvky jsou opracovány pomocí digitálních CNC strojů, což zaručuje přesnost, odolnost a správnou stabilitu při přepravě i během používání sauny. Střecha sauny SunCube je potažena vrstvou Line-X®, která chrání dřevěné obložení před silnými atmosférickými vlivy. Line-X® je polyuretanový ochranný vodotěsný nástřik, odolný vůči oděru a agresivním chemikáliím, používaný mj. v automobilovém průmyslu.

UVOLNĚTE SVÉ TĚLO I MYSL V ÚTULNÉM MÍSTĚ

Obklad interiéru sauny SunCube je vyroben z palubek severského smrku. Obvodová konstrukce sauny je tvořena sandwichovou konstrukcí zateplenou minerální vatou. Dvě pohodlné lavice, které se nacházejí uvnitř sauny, jsou vyrobeny ze dřeva Abachi, které se vyznačuje velmi nízkou tepelnou vodivostí a elegantním vzhledem. Výkonná elektrická kamna poskytují pohodlí a zajišťují udržování správné teploty. Dále sauna disponuje ventilačním samotížným systémem. Náladu v interiéru dotváří ambientní LED osvětlení, které je umístěno za opěradly.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz