Komerční sauna

Veřejná sauna si vyžaduje své náležitosti a pravidla. Ta jsou stanovena vyhláškou Ministerstva zdravotnictví, která klade konkrétní hygienické požadavky a těmi je třeba se řídit. Když vám to přiblížíme srozumitelněji, je například požadována určitá minimální výška stropu v interiéru sauny, rozměry lavic, bezpečnostní osvětlení, vhodná krytina podlahy, požadavky na bezproblémovou údržbu a řada dalších. Nemusíte se ale bát, není to zase až taková věda a my samozřejmě veškerá aktuální nařízení v tomto ohledu známe a dodržujeme.

Díky desetiletím zkušeností a řadě realizovaných nejen soukromých, ale také veřejných saun vás nyní můžeme ubezpečit, že zvládneme i vaše představy o budoucím wellness společně zdárně přetvořit ve skutečnost.

Kam můžete zavítat do naší veřejné sauny?

Naše veřejné, nebo chcete-li komerční sauny si můžete přijít užít např. na největší plavecký stadion u nás v Praze – Podolí, do pivních lázní Beerland spa v Praze na Národní třídě, do wellness na zámku Hrubá Skála, kde vás přímo v sauně přivítá úžasný výhled do okolních údolí nebo třeba do saunového světa Sauna Spot v Praze – Žlutých lázních, kde si v panoramatické sauně užijete neméně okouzlující výhled na Vltavu. Inspirujte se našimi veřejnými saunami zde.

Vedle veřejných wellness a hotelů máme dodány naše sauny také v řadě masérských salónů, pohybových center, sportovních center a lázeňských zařízení. Pro rehabilitační účely je u našich stávajících zákazníků oproti finské sauně ještě oblíbenější volbou naše infrasauna s rehabilitační infratechnologií německého výrobce ELSTEIN, schávelou státním zdravotním ústavem, s posudkem Ministerstva zdravotnictví, která při pravidelném využívání sklízí velmi pozitivní výsledky, obzvláště v problematice pohybového aparátu. Více o účíncích infratepla můžete číst zde.

Všechny naše sauny vyrábíme na míru, dokážeme tedy vyjít vstříc jakýmkoliv vašim přáním a požadavkům. Poskytneme vám kompletní služby, to znamená, že se s vámi nad vaším projektem potkáme a společně zkonzultujeme vaše plány a představy nebo vám sami navrhneme optimální řešení dle vašeho prostoru. Na vaše přání je možné zpracovat také reálnou vizualizaci, která je v případě, že se rozhodnete pro realizaci s námi, zdarma.

Komerční sauny vyrábíme:

  • kabiny interiérové i exteriérové, splňující veškerá kritéria, předepsaná platnými předpisy a normami pro provoz veřejných saun
  • kabiny volně stojící nebo vestavěné do zcela či částečně obezděného prostoru, to vše pomocí panelové konstrukce (umožňuje dýchání stěn a předchází tak pozdější možné tvorbě plísní)
  • základní typizovanou řadu finských saun (kterou lze před samotnou výrobou vždy ještě upravit)
  • finské sauny zcela na míru

Jdeme do výroby:

Jakmile se společně dohodneme na provedení vaší budoucí komerční sauny nebo celého wellness, naši technici si vše detailně zaměří a poté přichází na řadu výroba. Všechny naše sauny jsou samostojné a samonosné, mají stěny z vnější strany ošetřeny proti vlhkosti a plísni a jsou montovány po jednotlivých dílcích stěn. Je možné je tak v budoucnu v případě potřeby také demontovat. Další výhodou této techniky je, že mezi stěnou sauny a stěnou místnosti je vždy ponechána malá dilatační mezera, díky které mohou stěny dýchat a nebude se vám tam tak postupem času tvořit plíseň. Naše komerční sauny umíme vestavět na míru do jakéhokoliv prostoru. Jejich konstrukce je tomuto prostoru vždy individuálně přizpůsobná.

Nebojte se tedy popustit uzdu své fantazii, těšíme se na vše nové, co můžeme společně právě s vámi vytvořit!


 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz