Klient: Zámek Hrubá Skála

Realizace: Finská sauna a parní sauna, peelingové lehátko 

Počet osob: finská sauna: 4 – 6 osob,
parní sauna: 4 – 6 osob

Použité materiály: Finská sauna: kanadský cedr, topol. Parní sauna: vyhřívané lavice Wedi, mozaikový obklad.

Návrh designu: Projektant klienta ve spolupráci s Vital Trend s.r.o.

Je nám potěšením, že také realizaci zámeckého wellness na Hrubé Skále mohla z velké části zastřešit naše společnost. Wellness je vybaveno finskou saunou s proskleným stropem, parní saunou a peelingovým lehátkem pro peelingové procedury. Celoskleněné stěny tvoří zeď pro sprchy jak v hlavní místnosti, tak v menší ochlazovně vedle sauny.

Finská sauna s proskleným stropem je vyrobena z kanadského cedru, na míru vestavěná do klenutého prostoru zámku. Součástí sauny je okno s výhledem do kraje.

Lavice a opěrky v sauně jsou vyrobeny z nepálivého topolu.

Saunu vyhřívají saunová kamna Harvia Club.

Parní sauna je vybavena prvotřídními vyhřívanými lavicemi zn. Wedi, které jsou obloženy mozaikou dle klientova výběru, stejnou mozaikou je také obloženo peelingové lehátko ve vedlejší místnosti, jehož povrch dále tvoří mramorová deska. Tato kombinace je pro využití i údržbu lehátka ideální.

Parní sauna je osvícena standardními bodovými světly pod lavicemi a také hvězdným nebem, prolínajícím barevné spektrum, s možností zastavení na konkrétním požadovaném odstínu.

Vnější stěny parní kabiny, vedlejší technické místnosti a finské sauny jsou obloženy taktéž v kanadském cedru. Dveře do parní i finské sauny jsou vyrobeny z kaleného kouřového skla, ze kterého jsou vyrobeny také stěny v prostorách sprch.

Navštivte zámek Hrubá Skála a nechte se hýčkat…

Další reference