PŮVODNÍ CENA: 192.000,- Kč bez DPH

CENA NYNÍ: 150.000,- Kč bez DPH

Typ sauny: finská sauna se solnou stěnou

Počet osob: 2 – 5 osoby

Rozměry: 200 š x 200 h x 220 v cm

Příkon: 9 kW

Materiál: Kartáčovaný severský smrk (obklad stěn), štípaný severský smrk (vnější obklad pravého rohu), topol v kombinaci s thermo-osikou (lavice a opěrky), mozaika ze štípaných polínek (za saunovým topidlem).

Vybavení: 2x standardní rohové osvětlení s dřevěným krytem Rustikal, podsvícení hrany lavice, saunové topidlo Harvia Cilindro 9 kW s externím digitálním ovládáním Griffin.

Tento model sauny je vyroben z kartáčovaného severského smrku, svým designem navržený pro horské chaty a hotely nebo rustikálně zařízené interiéry.

Díky vykartáčování dřeva vystoupí jeho kresba, a tím velmi pěkně vystoupí jeho přírodní design. Pro obklad stěn jsou použity širší profily palubek, část obkladu vnější pohledové stěny je vytvořena ze štípaného severského smrku.

Interiér sauny dotváří jako malá dominanta mozaika ze štípaných polínek za saunovým topidlem.

Lavice a opěrky jsou vyrobeny v kombinaci thermo-osiky a světlého topolu. Lavice rámuje masivní thermo-osiková hrana.

Také kryty světel jsou přizpůsobeny celkovému rustikálnímu designu sauny a jsou vykartáčovány.

Finskou saunu vyhřívá elektrické topidlo Harvia Cilindro, které pojme až 80 kg lávových kamenů a díky svému otevřenému plášti umožňuje snadnější polévání vodou a tvoření parních nárazů.

Čelní, boční stěna a dveře sauny (doplněné taktéž o vykartáčované dveřní madlo) jsou proskleny z kaleného čirého skla a díky tomu sauna působí velmi vzdušně a prostorně.

Na podlaze je standardní vyjímatelný podlahový rošt z topolového dřeva.

Další reference