PŮVODNÍ CENA: 320.000,- Kč bez DPH

CENA NYNÍ: 200.000,- Kč bez DPH

Typ sauny: finská sauna se solnou stěnou

Počet osob: 2 – 4 osoby

Rozměry: 220 š x 200 h x 220 v cm

Příkon: 9 kW

Materiál: Kanadký cedr, topol

Vybavení: skleněná vlákna (osvětlení), podsvícená solná stěna, saunové topidlo Harvia Kivi 9 kW s externím digitálním ovládáním, vestavěno do spodní lavice, olemováno nerezovým límcem.

Tato finská sauna byla vyrobena jako výstavní model a její design se stal zároveň jedním z nejoblíbenějších provedení. Sauna je vyrobena uvnitř z širokoprofilového kanadského cedru, který je použit pro obklad stěn, lavice a opěrky jsou vyrobeny z kombinace kanadského cedru (tmavé dřevo) a topolu (světlé dřevo). Na hrany lavic je použitá masivní cedrová hrana.

Vnější provedení pohledových stěn (obě boční a čelní stěna) je z desek kanadského cedru, čímž odpadají typické palubkové spáry.

Prosklení do oblouku a dveře sauny z kaleného bronzového skla dodávají na eleganci a zároveň celkovému pocitu prostornosti.

Saunu vyhřívá topidlo Harvia Kivi 0 kW, které je jedinečné svým otevřeným pláštěm a kapacitou 100 kg lávových kamenů – snadno se tak tvoří parní nárazy a topidlo zároveň dlouho drží teplo a sálá jej do prostoru sauny.

Podlahu pokrývá standardní podlahový rošt, vyrobený z topolového dřeva.

Součástí sauny je také solná terapie formou podsvícené solné vyzdívky o rozměru 160 x 40 cm. Sůl působí v sauně jako přírodní ionizátor a má velmi příznivý vliv na naše zdraví a imunitu.

Další reference