PŮVODNÍ CENA: 310.000,- Kč bez DPH

CENA NYNÍ: 195.000,- Kč bez DPH

Typ sauny: finská sauna v moderním designu

Počet osob: 2 – 4 osoby

Rozměry: 205 š x 180 h x 220 v cm

Příkon: 9 kW

Materiál: Rohol – thermo-olše, osika

Vybavení: skleněná vlákna (osvětlení), saunové topidlo Harvia Kivi 9 kW s externím digitálním ovládáním, vestavěno do horní lavice, olemováno nerezovým límcem.

Tato finská sauna byla vyrobena jako výstavní model pro představení speciálního materiálu Rohol, certifikovaného do vysokých teplot finských saun (tzv. “saunaply”), vyznačujícího se přednostně svým jednoduchým, střídmým, moderním designem. Designová úprava této sauny je thermo-olše, použitá pro obklad vnitřích i vnějších pohledových stěn.

Lavice a opěrky jsou vyrobeny z kontrastní, až téměř bílé dřeviny – osiky. Stejně tak jsou z ní vyrobeny spáry, dělící tmavý roholový obklad stěn.

Celoprosklenná čelní stěna, tentokrát z čirého kaleného skla opět dodává sauně na vzdušnosti a prostornosti. Zároveň dává vyniknout elegantním nerezovým saunovým kamnům Harvia Kivi, specifickým svojí otevřenou konstrukcí, pojímajícím až 100 kg lávových kamenů. Tato kamna skvěle drží naakumulované teplo a usnadňují tvorbu parních nárazů – topidlo můžete polévat ze všech stran.

Saunu nasvěcují po obvodu stropu skleněná vlákna, vytvářející světelné kuželky na jejích stěnách.

Další reference