Finská sauna – poradenství

Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i Vy a nechte na sebe blahodárně působit účinky finské sauny stejně, jako tak činí miliony lidí na celém světě.

Základem procesu saunování ve finské je střídání působení horka a chladu. Tento proces způsobuje rozšíření krevních cév, zrychlení krevního oběhu a vylučování množství potu. Takto finská sauna prospěšně působí na tělesné orgány a procesy v lidském těle. Ovlivňuje nejen náš současný fyzický i psychický stav, ale je také prevencí, příjemným a účinným způsobem, jak předcházet nemocím a stresu.

Vítejte v našem Poradenství pro finskou saunu. Rádi vám zodpovíme všechny otázky, ať už se týkají správného saunování, přípravy pro vaši budoucí saunu nebo samotného pochopení procesů, na kterých je procedura ve finské sauně založená. 

Pokud na své otázky nenajdete v našem Poradenství odpovědi nebo je jednoduše budete chtít zodpovědět při osobním setkání, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře! 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz