Panoramatická zážitková sauna

Klient: Sauna Spot Praha

Typ sauny: Panoramatická zážitková sauna

Počet osob: 20 osob

Použité materiály: pigmentovaný severský smrk, osika a thermo-osika


 

Tato panoramatická finská sauna patří mezi jedny z našich nejprostornějších realizací. Jejím obrovským bonusem je právě výhled velkým oknem na Vltavu, který dodává sauně zcela jedinečný rozměr. Sauna je kompletně vestavěná. Stěny jsou obloženy z pigmentovaného severského smrku, díky tomu získaly svůj specifický načervenalý odstín. Lavice a opěrky jsou vyrobeny v oblíbené kontrastní kombinaci osiky a thermo-osiky.

Další designovou doménou této zážitkové sauny je obklad z umělého kamene v místě stojícího topidla, který má vedle designové role také ochrannou funkci: v místě topidla je obložení časem nejvíce namáháno, zvláště ve veřejné sauně, na kterou je kladena větší zátěž, než je tomu u domácích realizací. Umělý kámen v tomto místě stěny před známkami zvýšené teploty ochrání.

Sauna je koncipována tak, aby zde mohly probíhat saunové ceremoniály, aby její kapacita byla co největší a zároveň v souladu s prostorovými potřebami saunéra, provázejícího saunovými show.

Více o zážitkových saunách najdete zde.

Další reference realizovaných saun

Zážitková sauna ze severského smrku

Zážitková sauna ze severského smrku

Zážitková sauna ze severského smrku Klient: Sauna Spot Praha Typ sauny: Zážitková sauna ze severského smrku Počet osob: 15 osob Použité materiály: Severský smrk, osika   Tato zážitková finská sauna je vyrobena ze severského smrku, s osikovými lavicemi, opěrkami a...

Zážitková sauna s kamennými stěnami

Zážitková sauna s kamennými stěnami

Zážitková sauna s kamennými stěnami Klient: Beachwell PelhřimovTyp sauny: Veřejná zážitková finská saunaPočet osob: 20 osobPoužité materiály: Osika, thermo-osika Tato zážitková finská sauna je vyrobena v kontrastní kombinaci osiky, která byla použita na obklad stěn, a...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz