O firmě

Jsme rodinná firma, která vstoupila na český a slovenský trh v roce 1999. Všechny naše sauny vyrábíme na míru, dle vašeho přání a zadání. Pro výrobu našich saun využíváme lety prověřené technologie a nasbírané zkušenosti. Postaráme se o vás od prvotní konzultace až po montáž vaší sauny. Vyrábíme sauny jak pro domácí, tak pro komerční využití, zaštiťujeme realizace wellness. 

  • Rodinná firma

  • Na trhu od roku 1999

  • 2 showrooms v ČR

  • Certifikované technologie

  • Vlastní výroba

  • Dodání ZDARMA po celé ČR a SR

ZARUČUJEME VÁM:

Mnoholeté zkušenosti I Profesionální přístup I Kompletní servis

Vážení zákazníci,

Náš příběh a naše poslání

rádi bychom Vás seznámili s hlavním krédem naší společnosti. Na trh jsme vstoupili v roce 1999 s cílem obohatit o novinku sortiment produktů zaměřených na péči o zdraví. Touto novinkou byla infrasauna, jejíž účinky a efektivitu jsme měli možnost osobně otestovat a ověřit. V roce 1996 na Olympijských Hrách v Atlantě infrasauna oslovila odbornou i laickou veřejnost. Od této doby si díky nízkým provozním nákladům, blahodárným účinkům na zdraví a variabilnosti použití nachází stále více spokojených uživatelů.

Jeden ze zakladatelů naší společnosti, pan František Vaněk, se stal poradcem pro odbornou i laickou veřejnost v oblasti infračerveného tepla. Díky tomu také okamžitě reagujeme na nejnovější trendy a legislativu v oblasti infrasaun ve světě. Jako jedni z mála v ČR vlastníme vzorec pro výpočet osazení prostoru infratechnologií a proto jsme schopni vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům klientů na atypické infrasauny i pro větší počet lidí (sportoviště, mateřské školy, hotely, lázně,..) a infrasauny na míru. Protože jsme přesvědčeni, že infrateplo znamená život a regeneraci, máme v úmyslu se i nadále vedle tradičních metod saunování věnovat oblasti infratechnologie a rozšiřovat ji o nové produkty, přinášející další zlepšení kvality životního stylu a prostředí.

Protože zároveň víme, že každá saunovací procedura má to své a že vedle infrasauny jsou zde také další typy saun, které jsou našemu zdraví velmi přínosné a obohacující, náš sortiment se postupně začal rozšiřovat o finské sauny, bio sauny a následně také sauny, obohacené o ionizační solnou terapii – solné sauny. 

Protože současně s tím narůstala a stále narůstá osvěta v oblasti infratepla a jeho obrovském významu pro lidský organismus, přivedla nás tato skutečnost na novou myšlenku, kterou byla kombinace různých druhů procedur, v zákadu finského saunového topidla a kvalitní, rehabilitační infratechnologie. Kombinovaná sauna nám teď konečně umožňuje využít infrateplo v různých variantách také v klasické finské sauně.

Samozřejmostí pro nás je, že se všechny naše sauny vyznačují vysokou kvalitou zpracování, a to jak z hlediska designové, tak užitné hodnoty. Jsme si vědomi toho, že tyto dvě stránky k sobě v oblasti výroby a užívání saun neoddělitelně patří, že detail dělá stavbu a že naddimenzování zhlediska samotné konstrukce znamená u našeho typu produktu více – delší životnost a tím i relaxační chvíle. 

Díky našim spokojeným zákazníkům navazujeme v průběhu celé naší existence spolupráci s vybranými obchodními partnery a zabezpečujeme tak širokou kompletní nabídku v oblasti nejen domácího, ale také veřejného WELLNESS. Do našich saun používáme podle našeho nejpreciznějšího uvážení kvalitní technologie předních světových značek, jako jsou Harvia, Elstein, Redwell Wellina, Tylo, Helo, Wedi, Devi a další. 

Děkujeme vám všem, kteří jste se stali součástí našich spokojených zákazníků a věrných uživatelů našich saun a také vám všem, kdo se chystáte vložit do nás svou důvěru a přidat se! Věříme, že společně vymyslíme a uskutečníme spoustu krásných nápadů, které proměníme v ta „vaše“ místa relaxu a pohody.  

V současné době jsme největším výrobcem

infrasaun na českém trhu. Kvalitou zpracování, používanou infratechnologií, rozsahem nabídky produktů a kvalitou poskytovaných služeb, a v neposlední řadě také díky důvěře a přízni vás, našich klientů, se řadíme na přední místo mezi výrobci tohoto sortimentu.

Současná nabídka z hlediska uspokojení poptávky

našich klientů je kompletní – podíleli jsme se a zaštítili už několik projektů kompletních komerčních wellness center, naše sauny dodáváme jak do domácího užití, tak pro veřejné rehabilitační, lázeňské, hotelové a jiné provozy a také školy. Vyrábíme finské sauny, infrasauny, parní kabiny a v duchu dalšího vývoje v oblasti saunování jsme před několika lety uvedli na trh naši novinku – saunu kombinovanou.

Veškerý sortiment našich saun

jsme se rozhodli obohatit ještě o blahodárnou solnou terapii, která svým uživatelům velmi zpříjemňuje a umocňuje požitek ze saunování, a to jak z hlediska jejích ozdravných účinků, tak po stránce celkového dojmu a působení na naše smysly.

Přidejte se k nám

Budeme rádi, když se k nám přidáte na našem facebooku a instragramu a budete tak stále ve spojení s našimi novinkami, na kterých pro vás neúnavně pracujeme!

Showroom Praha

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz