Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás seznámili s hlavním krédem naší společnosti. Na trh jsme vstoupili v roce 1999 s cílem obohatit o novinku sortiment produktů zaměřených na péči o zdraví. Touto novinkou byla infrasauna, jejíž účinky a efektivitu jsme měli možnost osobně otestovat a ověřit. V roce 1996 na Olympijských Hrách v Atlantě infrasauna oslovila odbornou i laickou veřejnost. Od této doby si díky nízkým provozním nákladům, blahodárným účinkům na zdraví a variabilnosti použití nachází stále více spokojených uživatelů.

Jednatel naší společnosti, František Vaněk, se stal poradcem pro odbornou i laickou veřejnost v oblasti infračerveného tepla. Díky tomu také okamžitě reagujeme na nejnovější trendy a legislativu v oblasti infrasaun ve světě. Jako jedni z mála v ČR vlastníme vzorec pro výpočet osazení prostoru infratechnologií a proto jsme schopni vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům klientů na atypické infrasauny i pro větší počet lidí (sportoviště, mateřské školy, hotely, lázně,..) a infrasauny na míru.

V současné době jsme největším výrobcem infrasaun na českém trhu. Kvalitou zpracování, používanou infratechnologií, rozsahem nabídky produktů a kvalitou poskytovaných služeb, a v neposlední řadě také díky důvěře a přízni vás, našich klientů, se řadíme na přední místo mezi výrobci tohoto sortimentu.

Současná nabídka z hlediska uspokojení poptávky našich klientů je kompletní – podíleli jsme se a zaštítili už několik projektů kompletních komerčních wellness center, naše sauny dodáváme jak do domácího užití, tak pro veřejné rehabilitační, lázeňské, hotelové a jiné provozy a také školy. Vyrábíme finské sauny, infrasauny, parní kabiny a v duchu dalšího vývoje v oblasti saunování jsme před několika lety uvedli na trh naši novinku – saunu kombinovanou.

Celý současný svět se čím dál více přesvědčuje o obrovském významu infratepla pro lidský organismus a právě kombinovaná sauna nám teď konečně umožňuje využít infrateplo v různých variantách také v klasické finské sauně. Všechny naše sauny se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, a to jak z hlediska designové, tak užitné hodnoty. Jsme si vědomi toho, že tyto dvě stránky k sobě v oblasti výroby a užívání saun neoddělitelně patří.

Veškerý sortiment našich saun jsme se rozhodli obohatit ještě o blahodárnou solnou terapii, která svým uživatelům velmi zpříjemňuje a umocňuje požitek ze saunování, a to jak z hlediska jejích ozdravných účinků, tak po stránce celkového dojmu a působení na naše smysly.

V rámci spokojeného zákazníka navazujeme spolupráci s vybranými obchodními partnery a zabezpečujeme tak širokou nabídku v oblasti WELLNESS. Do našich saun používáme kvalitní technologie předních světových značek (Harvia, Elstein, Redwell Wellina, Tylo, Wedi, Devi a další).

Protože jsme přesvědčeni, že infračervené teplo znamená život a regeneraci, máme v úmyslu i nadále se věnovat oblasti infratechnologie a rozšiřovat ji o nové produkty, přinášející další zlepšení kvality životního stylu a prostředí a zároveň energetickou (a v návaznosti na to i finanční) úsporu.

Certifikáty

Ocenění