Infrasauna EXCLUSIVE se zrcadlovou stěnou

Klient: Domácí infrasauna

Typ sauny: Infrasauna EXCLUSIVE vestavěná do niky, s trojdílnou zrcadlovou stěnou

Počet osob: 2 – 6 osob

Použité materiály: Rohol – Bílý makassar, osika


 

Tato infrasauna je jedinečná v mnoha ohledech. Pojďme se na ni podívat detailně!

To, co upoutává pozornost hned na první pohled, je obklad stěn. V tomto případě ho tvoří Rohol – bílý makassar, s velmi výraznou přírodní kresbou. Bílý makassar sám o sobě sauně dodává na neotřelosti. Pro svou exkluzivitu se řadí do znatelně vyšší cenové kategorie a po designové stránce si zároveň žádá odvážnější povahu, za odměnu si však můžete být jisti, že při tom správném osvětlení interiéru saunování dodá opravdové kouzlo, které jen tak běžné není.

Tato dvoupatrová infrasauna kombinuje hned osvětlení tři: hvězdné nebe, podsvícenou solnou vyzdívku a podsvícení hran lavic, vše ve stejném odstínu. Osvětlení můžou být spuštěna souběžně nebo každé zvlášť.

Design opěrek a lavic byl vyroben na míru dle přání klienta, opěrky a kryty infrazářičů jsou v tomto případě hlubší, což dá vyniknout jejich zaobleným liniím.

Delším velmi výrazným prvkem je ztmavená, zrcadlová čelní stěna, rozpínající se přes celou šíři místnosti, dělená na čtyři díly: pevná část a vstupní dveře do infrasauny a navazující dva posuvné díly, tvořící vstup do dvou vedlejších místností: komůrky s instalovanou technologií a toalety. Celoskleněná stěna je vybavena nerezovými tyčovými madly.

Vraťme se ještě k infrasauně: jak už bylo zmíněno výše, infrasauna je kombinovaná se solnou terapií, v podobě podsvícené solné stěny. Interiér je koncipován na dvoupatrové rohové sezení. Uvnitř infrasauny je umístěna víceokruhová digitální řídicí jednotka a také audio vybavení – reproduktory, vestavěné nepohledově pod lavicí a ovládání na boční stěně sauny.

Lavice jsou i tady opatřeny vyhříváním pro možnost saunování vleže, vyrobeny z na dotyk příjemné a designově čisté osiky. Podlahu pokrývá osikový odjímatelný rošt.

Další reference realizovaných saun

Komerční sauna se solnou terapií

Komerční sauna se solnou terapií

Klient: Sauna Spot Praha

Typ sauny: Komerční sauna z osiky

Počet osob: 15 osob

Použité materiály: osika, solné cihly, umělý kámen

Tato komerční finská sauna je dalším členem saunové rodiny v rámci jednoho wellness. Vedle ostatních saun je její dominantou solná stěna, která obohacuje saunování o účinky solné terapie. Sauna je vyrobená z osiky, která se vyznačuje svojí jemnou, bezsukovou kresbou a světlým odstínem.

Kombinovaná sauna se skleněnou stěnou mezi saunou a sprchou

Kombinovaná sauna se skleněnou stěnou mezi saunou a sprchou

Klient: Domácí sauna

Typ sauny: Kombinovaná sauna na suchou variantu

Počet osob: 2 – 4 osoby

Použité materiály: Osika, thermo-osika

Kombinovaná sauna na suchou variantu je koncipována na dvoupatrové sezení/ležení. Je osazena infratechnologií Elstein, vybavena vyhřívanými lavicemi. Stěny jsou vyrobeny z osiky, lavice a opěrky pak v kombinaci s thermo-osikou, pro efekt kontrastního lemování.

Infrasauna s celoprosklenou boční stěnou

Infrasauna s celoprosklenou boční stěnou

Infrasauna s celoprosklenou boční stěnou a se solnou vyzdívkou Klient: Domácí infrasauna Typ sauny: Infrasauna se solnou stěnou Počet osob: 2 – 4 osoby Použité materiály: Kanadský cedr, topol Volně stojící infrasauna je vyrobena z širokoprofilového kanadského cedru,...

Infrasauna vestavěná do niky

Infrasauna vestavěná do niky

Infrasauna vestavěná do niky Klient: Domácí infrasauna Typ sauny: Solná infrasauna Počet osob: 2 – 5 osob Použité materiály: Kanadský cedr, topol   Infrasauna je vestavěna do niky, čelní stěna je vyrobena laťovky, v kombinaci s čirým prosklením z kaleného skla....

Solná infrasauna Lux s oblým designem

Solná infrasauna Lux s oblým designem

Solná infrasauna Lux s oblým designem Klient: Domácí infrasauna Typ sauny: Solná infrasauna Lux s oblým designem Počet osob: 2 – 4 osoby Použité materiály: Osika   Tato infrasauna je koncipována jako solná, v jejích stěnách jsou vestavěny tři podsvícené solné...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyberte si z následující nabídky:

 

Showroom:

 
Adresa:

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9

Telefon:

+420 777 682 081

E-mail:

praha@vital-trend.cz

 

Výroba:

 
Adresa:

Šalounova 470/38
703 00 Ostrava Vítkovice

Telefon:

+420 777 682 079

E-mail:

info@vital-trend.cz